Domov / PSN a SKV / Advisor Advanced / Komunikačné moduly

ATS7200N

Kód: ATS7200N
Hlasový modul pre ATS Classic a Advanced, 8 hlasových správ, max 2 x do ústredne
Dostupnosť:
Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
ATS7200N

Komunikačné zariadenia

Advisor MASTER má skutočné komunikačné centrum, ktoré ponúka viac spojení (4 centrálne stanice, každá s 2 telefónnymi číslami) a 14 protokolov na hlásenie poplachov a špecifických udalostí. Všetky ústredne Advisor MASTER majú na doske komunikátor PSTN s voliteľnými komunikačnými modulmi ISDN, GSM, IP. Je škálovateľný s možnosťou zálohovania reportovania podľa vašich potrieb.

Prehľad produktu

Advisor MASTER je schopný prehrávať zaznamenané hlasové správy pomocou voliteľného modulu ATS7200N. Na ústredňu je možné pripojiť dva moduly, z ktorých každý má dobu záznamu 35 sekúnd a je rozdelený do 8 správ. Hlasové správy sú naprogramované tak, aby oznamovali správu pri konkrétnych udalostiach. Niektoré udalosti sú všeobecné poplachy (poplach vlámaním, požiarny poplach, Tamper poplach ...), zatiaľ čo iné sú špecifické pre každú zónu, to znamená, že môžete priradiť kód hlásenia ku konkrétnym zónam. To znamená, že akákoľvek aktivácia zóny alebo udalosti (vrátane technických poplachov) môžu spustiť hlasovú správu.

Hlasové správy

Je možné nainštalovať maximálne 2 moduly hlasových správ. Na modul je 8 správ; hlavná správa, správa s adresou a 6 výstražných správ. Ak je nainštalovaný druhý modul, všetkých 8 správ pre druhý modul bude výstražnou správou. ATS7200N najskôr nahlási hlavnú správu (1), potom jednu alebo viac výstražných správ (3 až 8) a nakoniec adresnú správu (2). Hlavná správa sa opakuje až 10-krát, pokiaľ používateľ nestlačí „0“ na prechod na skutočnú výstražnú správu. Ak používateľ včas nestlačí nulu , ústredňa  zavesí a vytočí znova neskôr. Ak je nainštalovaný druhý ATS7200N, všetkých 8 správ druhej jednotky sú výstražné správy. Preto budú pre výstražné správy k dispozícii správy 3 až 16.

ATS Advanced

Modul hlasových správ je podporovaný aj pre ústredne ATS Advanced a dokáže prehrávať hlasové správy pre hlásenia cez PSTN alebo GSM pripojenie, ak sú na ústredni prítomné. ATS7200N je nutné osadiť do ústredne vždy, keď sú požadované hlasové správy alebo prezvonenie.

Prehľad produktu

Špecifikácia

Všeobecné  
Typ rozšírenia Komunikačný modul / hlasový
Produktová línia Advisor Advanced, Advisor Master
Audio  
Automatické riadenie zisku (AGC) Áno
Nahrávacia kapacita 8 správ (celkový čas záznamu ~ 35 s
Rozhrania  
Pripojenie MI zbernica
Elektrické  
Pracovné napätie 12 Vjs cez plochý kábel priamo z ústredne
Prúdová spotreba 50 mA
Mechanické  
Rozmery 80 x 50 x 20 mm
Hmotnosť 123 g
Vlastnosti prostredia  
Pracovná teplota +10° až +55° C
Schválenie a súlad CE

Súbory

ATS7200N - datasheet
Inštalačné a užívateľské návody, softvér a postupy nájdete v sekcii technickej podpory po prihlásení
Súbory

Infosheet

S týmto tovarom kupujú
ATS2000A-IP-MM-HK ATS2000A-IP-MM-HK Kód: ATS2000A-IP-MM-HK Ukončené Ukončené
Detail
EV100 EV100 Kód: EV100 Ukončené Ukončené
Detail
Tovar 3 / 10
  Predchádzajúci výrobok | Nasledujúcí výrobok