Domov /

TVR-1516HD-2T

Kód: TVR-1516HD-2T Ukončené Ukončené
TruVision DVR 15HD, HD Hybrid (analóg, HD-TVI, IP), 16 kanál, 100% IP, 2T
Kategória: PSN a SKV
Dostupnosť:
Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
TVR-1516HD-2T

Prehľad

TruVision DVR 15cHD (TVR 15CHD) je nákladovo efektívny hybridný videorekordér HD schopný zaznamenávať až 4/8/16 kamerových vstupov.
Tento hybridný rekordér HD má jedinečnú kvalifikáciu na zdokonalenie existujúcich analógových inštalácií a ponúka konkurenčné a praktické riešenie pre trh analógových, štandardných analógových a hybridných rekordérov HD.

Skutočný hybrid HD

Pomocou otvorenej technológie HD-TVI môže TVR 15CHD pripojiť akúkoľvek kameru HD-TVI a ponúka rozlíšenie až 5 MPX cez existujúci koaxiálny kábel. 5 MPX kamier je možné používať max. 1/4 kanálov.
Vedľa HD-TVI, TVR 15CHD tiež pripája štandardné analógové kamery, čo umožňuje opätovné použitie existujúcich analógových kamier, ktoré ešte nie je potrebné vymeniť / inovovať.
Nakoniec, TVR 15CHD je schopný pripojiť IP kamery TruVision až do 4 MPX na všetky svoje kanály (pri deaktivácii analógových kanálov).

Technológia HD-TVI

HD-TVI vám umožňuje prevádzkovať analógový signál (až 5 MPX) cez existujúcu štandardnú koaxiálnu kabeláž podľa rovnakých špecifikácií ako v prípade dnešných štandardných analógových systémov. TVR 15CHD vám navyše umožňuje prístup k miestnemu menu OSD kamier TruVision HD-TVI na obrazovke prostredníctvom ovládania cez koaxiálny kábel. To šetrí čas pri nastavovaní a uľahčuje následnú údržbu. Cez koaxiálny kábel je možné ovládať aj kamery PTZ TruVision HD-TVI.

Integrácia s EZS

TVR 15CHD má vo vnútri zabudovaný modul prijímača polachov. Prijímač výstražných správ sa môže pripojiť až k trom ústredniam EZS (s IP rozhraním), ktoré hlásia poplachovú udalosť vo formáte SIA alebo XSIA. Z ústredne EZS je možné odosielať výstražné správy, správy o deaktivácii a strážení do rekordéra, ktorý potom môže vykonávať akcie (spustiť nahrávanie pri poplachu, poslať PTZ na predvoľbu, spustiť predvolenú trasu alebo prednastavenú prehliadku, spustiť výstup poplachu alebo odoslať poplachový výstup). správa s upozornením na TVRmobile). Monitoruje sa tiež spojenie medzi ústreňou EZS a rekordérom. Toto riešenie ponúka priame overenie poplachu a je bezplatné.

Súbory
S týmto tovarom kupujú
TVD-2402 TVD-2402 Kód: TVD-2402 Ukončené Ukončené
Detail
TVB-2402 TVB-2402 Kód: TVB-2402 Ukončené Ukončené
Detail