Domov / EPS / Sirény a indikárory / Adresné

ASW366

Kód: ASW366
Konvenčná viactónová požiarna siréna/maják (červená LED), nízka základňa, montáž na stenu W-2,4-7,5, červená, 85 - 97 dBA, 17 - 60 Vjs, IP21, EN54:23
Dostupnosť:
ASW366

Všeobecné:
ASW366 je univerzálna siréna s majákom (montáž na stenu) určená pre aplikácie požiarnej signalizácie.Je vybavená základňou, v ktorej sa realizujú všetky potrebné káblové prepojenia - umožňuje teda ľahké umiestnenie alebo odstránenie zariadena. Podľa EN54-23 ( W-2.4-7.5) zábleskový maják poskytuje pokrytie pre štvorcovú miestnosť o rozmeroch 7.5 x 7.5 m pri montážnej výške 2.4 m.

Jednoduchá a rýchla inštalácia:
Séria ASx360 umožňuje rýchlejšiu inštaláciu a údržbu vďaka inovatívnej montážnej základni. V základni sú realizované všetky potrebné káblové prepojenia - samotná siréna s majákom sa do základne osadí na bajonetový útych.

Efektívne a univerzálne:
Sirény série ASx360 poskytujú vysoký zvukový výkon pri nízkej prúdovej spotrebe, čím sa znížujú nároky na napájanie a náklady na systém. dodávané s ovládaním hlasitosti ako štandard, ktorý umožňuje
finálnu zvukovú úpravu, podľa požiadavky pri inštalácii. na výber je 32 rôznych tónov (pozri tóny tabuľku v návode), ktoré nastaviteľné prepínačom - požadovaný tón môže byť vybraný v priebehu inštalácie.
 

Majáky radu ASx360 využívajú špeciálne navrhnuté objektív
dávať uniformovaného svetelný výstup cez zadanej krytie
oblasť.
Mechanizmus pre zablokovanie zariadenia k základni, môže byť
V prípade potreby aktivuje. Po aktivácii, je potrebný špeciálny nástroj
odstrániť bzučiak zo základne.

S týmto tovarom kupujú