Domov / PSN a SKV / ACCIO-8

ACCIO-8

Samostatný kontrolér 8 dverí / výťahov
Aritech

ACCIO-8: samostatný kontrolér riadenia prístupu

Nové, rozšírené a integrované riešenie prístupu:

  • 4 až 8 dverí chrániacich obe strany dverí
  • 8 až 32 čítačiek, až 6 čítačiek na dvere
  • až 65 000 používateľov
  • funkcie Anti-passback a počítanie používateľov v rámci kontroléra
  • podpora ATS8500 a ATS8600 na konfiguráciu a správu pre väčšie systémy
  • Pracuje so širokým okruhom čítačiek (ATS zbernicové čítačky, OSDP, Aperio bezdrôtové zámky/čítačky, wiegand,...)  
  • nové karty Mifare DESFire EV2 s možnosťou vlastného bezpečnostného kódu
  • integrované v ATS8600 / C4 (vizualizácia, správa užívateľov a oprávnení, konfigurácia DESFire kariet, automatické akcie, ...)

ACCiO-8, nové samostatné riešenie ovládania dverí.

Accio je riešenie Aritech, ktoré poskytuje našim zákazníkom plnú kontrolu nad svojimi dverami: nie je potrebné ich pripájať k ústredni ATS Advanced / Axon.

S kapacitou až 8 dverí sa spája s čítačkami kariet, tlačidlami, kontaktmi a môže byť prepojený s bezdrôtovými zámkami pre plné ovládanie dverí priestorov s bezpečným spojením.

S Accio ako novým samostatným riešením otvára Aritech našim zákazníkom novú cestu riadenia prístupu – je ideálny pre stredne veľké inštalácie, ktoré nepotrebujú správu poplachov.

Aby sme našim zákazníkom poskytli prispôsobenú ponuku, s radosťou vám predstavujeme súpravu Accio (Accio-8-kit-1), ktorá obsahuje cenovo dostupnejšiu verziu softvéru na správu používateľov. Zvládne 2 zariadenia Accio pre 16-dverové inštalácie.
Vyberte si Accio pre svojich zákazníkov

 

Nezávislý

Accio sa pripája priamo k dverám, k ATS8500 a ATS8600 bez potreby zabezpečovacej ústredne, pre úplné riešenie kontroly prístupu.

 

Kompletná kontrola

S ATS8500 je možné dvere konfigurovať rýchlo a intuitívne. Všetky prvky sú identifikované v systéme pre nastavenie parametrov vašej inštalácie.
S ATS8600 môžu byť používatelia priradení na základe skupiny dverí, podľa rozvrhu, na rôznych úrovniach prístupu. Umiestnite každé dvere na mapu, vytvorte karty a pridajte/odoberte používateľov. Je to rýchle a jednoduché; prepojenie videa s dverami na overenie udalostí.
Accio umožňuje 6 čítačiek na dvere a je navrhnutý tak, aby podporoval širokú škálu čítačiek, rozhraní Wiegand a bezdrôtových online zámkov, ako aj čítačiek OSDP a OSDP V2.
Accio ponúka možnosť počítať používateľov. Funkcia anti-passback zabraňuje tomu, aby sa rovnaké poverenia použili dvakrát v rovnakom smere.

 

Bezpečné

Vytvára bezpečné IP šifrované spojenia s inteligentnými okrajovými zariadeniami, čím poskytuje vylepšené bezpečnostné riešenie. Šifrované integrované zbernicové čítačky pre OSDP poskytujú end-to-end bezpečnosť.

 

Náš cieľ

Accio je vhodný pre zákazníkov, ktorí nechcú prepojiť riadenie prístupu s centrálnym systémom narušenia.

Accio-8-kit-1 je ideálny pre stredne veľké inštalácie, pretože ho možno použiť až s 2 zariadeniami Accio.

Ak chcete nainštalovať viac zariadení, odporúčame Vám a Vašim zákazníkom používať ATS8600 ako softvér na správu používateľov bez obmedzenia.

 

Accio-8-kit-1 je ideálny pre bytové domy, spoločné parkoviská, firmy, školy a pod., kde je potreba veľkého množstva užívateľov, do 16 dverí a dôraz na bezpečnosť pri priaznivej cene. ATS8500 a ATS8600 sú kompletne v Slovenskom jazyku.

 

Zostaňte naladení na nadchádzajúce evolúcie Accio!


Vyberte podkategórie ACCIO-8 :
Vyberte parametre tovaru
Stav Na požiadanie Cena na požiadanie Novinka Novinka Zdarma Výpredaj Výpredaj Zľava Zľava Akcia Akcia Dopredaj Dopredaj Ukončené Ukončené Výrobok sa už nedodáva / nevyrába. Šifrované Šifrovaná komunikácia AES UltraSync UltraSync Zariadenie podporuje spojenie cez UltraSync cloudové služby
Výrobkov na stranu: 12 24 48 96 Tretinová galéria Malé riadky