Domov / Audio-video vrátniky / IP EVO

IP EVO

(1) IP riešenie pre komplexy s mnohými používateľmi

Úplne nová technológia spoločnosti Farfisa sa nazýva IP EVO, je to IP riešenie určené pre komplexy s mnohými užívateľmi, ktoré využíva inovatívny prístup na trhu videotelefónov s cieľom reagovať na presné potreby najvyššej úrovne z hľadiska funkčnosti a bezpečnosti.

Systém sa skladá zo vstupnej dverovej stanice série Connecto (model TD1000CN), ktorá komunikuje - prostredníctvom špecializovanej aplikácie IP EVO - so smartfónmi, digitálnymi hlasovými asistentmi a špecifickými videointerkomami.

Technológia je založená na protokole WebRTC, ktorý je výslovne koncipovaný na dosiahnutie najlepšej kvality audio-video, v skutočnosti ponúka rôzne výhody, ktoré predstavujú jeho absolútne silné stránky:

 

  • veľmi vysoká kvalita videosignálu vďaka 5MP kamere
  • vynikajúci zvuk, úplne bez ozveny, oneskorenia alebo spomalenia
  • zaručená špičková kybernetická bezpečnosť IT
  • špecializovaný čip na šifrovanie obrazu

 

Viacero spôsobov prístupu: Aplikácia IP EVO, PIN kód, QR kód (aj dočasný), RFID.

Tlačidlový panel má dosku z nehrdzavejúcej ocele 316L so zapustenou montážou, 5Mpx fotoaparát, zaostrovanie na tvár, viacjazyčné hlasové výzvy. Je určený na montáž modulu kontroly prístupu RFID, ale umožňuje aj prístup prostredníctvom kódu QR alebo pokročilých systémov, ako sú NFC a Apple Wallet. Možno ho pripojiť k internetu prostredníctvom rôznych režimov: Ethernet alebo WiFi. V blízkej budúcnosti bude k dispozícii aj úplne "samostatná" verzia s LTe/4G pripojením.

Revolučnosť tohto vstupného dverového panela však rozhodne spočíva v možnosti inštalatéra alebo správcu bytového domu pridávať, odoberať a upravovať používateľov systému, upravovať prístupové kódy PIN priradené k používateľom alebo ich priradiť k určitým časovým úsekom alebo konkrétnym časovým obdobiam, a to pohodlne a na diaľku prostredníctvom aplikácie IP EVO. Možnosti použitia sú rôzne: veľké komplexy, ako sú študentské domovy, rezidencie a rekreačné domy...


Vyberte parametre tovaru
Stav Na požiadanie Cena na požiadanie Novinka Novinka Zdarma Výpredaj Výpredaj Zľava Zľava Akcia Akcia Dopredaj Dopredaj Ukončené Ukončené Výrobok sa už nedodáva / nevyrába. Šifrované Šifrovaná komunikácia AES UltraSync UltraSync Zariadenie podporuje spojenie cez UltraSync cloudové služby
Výrobkov na stranu: 12 24 48 96 Tretinová galéria Malé riadky
 Názov Cena Kód
Výrobkov na stranu: 12 24 48 96
 Názov Cena Kód