Domov / Audio-video vrátniky / IP EVO
Tovar 1 / 1

TD1000CN

Kód: TD1000CN
Digitálny IP vstupný panel s kamerou Connecto
Výrobca: ACI FarfisaACI Farfisa
Dostupnosť:
TD1000CN

Videovrátnik série Connecto pre technológiu IP Evo určený pre komplexy s viacerými užívateľmi.

Doska z nehrdzavejúcej ocele 316L, 6 bezpečnostných skrutiek Torx s centrálnym čapom, veľký grafický displej, 16 podsvietených tlačidiel s bielymi LED diódami, pripravené na montáž modulu RFID.

Napájanie: 13 V alebo PoE, pripojenie Ethernet alebo WiFi.

Externá jednotka TD1000CN komunikuje so smartfónmi a najpopulárnejšími digitálnymi hlasovými asistentmi prostredníctvom špecializovanej aplikácie IP EVO alebo so špecializovanými IP videotelefónmi. Kvalita zvuku a videosignálu je vynikajúca, pripojenie je vždy zaručené.

Veľká pozornosť bola venovaná aj aspektom týkajúcim sa IT bezpečnosti: vo vnútri tlačidlového panelu sa nachádza bezpečnostný systém založený na špeciálnom vyhradenom čipe, cloudová infraštruktúra bola kompletne vyvinutá spoločnosťou Farfisa a integrovaná na serveroch AWS so šifrovaným prenosom.

Prostredníctvom aplikácie môže správca na diaľku programovať, vykonávať zmeny v adresári mien, pristupovať k PIN kódom, ako aj k ďalším konfiguráciám. Aplikácia bola navrhnutá na okamžité a príjemné používanie: IP EVO umožňuje úplne bezpečne a autonómne ovládať váš dom, kedykoľvek a z akejkoľvek geografickej polohy, spravovať prístupy, ako aj históriu hovorov s obrazovou pamäťou.

Licencie môžete spravovať prostredníctvom nákupu samostatných produktov, ktoré si vyberiete podľa počtu používateľov: pre 1 (obj.č. CNUS01), pre 10 (obj.č. CNUS10), pre 50 (obj.č. CNUS50) alebo pre 100 používateľov (obj.č. CNUS100).

Panel vstupných dverí TD1000CN je možné namontovať ako vstavaný alebo s obj.č. 290C/0, môže byť namontovaný aj povrchovo.

Viaceré aplikácie, ako napríklad: veľké komplexy, napríklad študentské domovy, manažérske centrá a kancelárie, rekreačné rezidencie a penzióny: vždy, keď je cieľom používateľov mladý a rýchlo sa meniaci človek, ktorý si vyžaduje výkon, moderný dizajn a kompletné zabezpečenie, je vstupný videosystém EVO IP nekompromisným riešením.

Súbory

Brožúra IP EVO
Tovar 1 / 1