Domov / PSN a SKV / ATS Master

ATS Master

Zabezpečenie a prístup v silnej kombinácii


Osvedčený modulárny systém v troch veľkostiach (ATS2099, ATS3099, ATS4099), ktorý splní aj tie najnáročnejšie požiadavky kladené na sofistikovaný zabezpečovací a prístupový systém. Prepracovaný systém makrologiky umožňuje naprogramovať chovanie systému tak, ako si zákazník vymyslí. Ďalšou nespornou výhodou je možnosť využitia systému ako prístupového systému - v základe sa priamo na zbernicu dá pripojiť 16 ks čítačiek bez akéhokoľvek prídavného hardvéru. Takto získavate základnú funkcionalitu prístupového systému (prístupové práva na užívateľa, časové zóny a pod.). Pre zložitejšie požiadavky (anti-pass back, počítanie v regiónoch, kreditný systém, výťahový kontrolér a iné) je k dispozícii rada 4-dverových kontrolérov ATS125x. 

Systém je možné rozširovať aj o bezdrôtové zariadenia alebo zbernicové detektory. Komplexné portfólio rozširovacích modulov zahŕňa napr. kartu na konvertovanie zbernice z RS485 na optiku. Systém ATS sa s úspechom celosvetovo používa už niekoľko rokov na tých najvýznamnejších objektoch vyžadujúcich vysoký stupeň bezpečnosti a programových možností. Systém je integrovaný v integračných softvéroch C4 alebo SBI, certifikovaný NBÚ na stupeň 4.


Vyberte podkategórie ATS Master :
Vyberte parametre tovaru
Stav Na požiadanie Cena na požiadanie Novinka Novinka Zdarma Výpredaj Výpredaj Zľava Zľava Akcia Akcia Dopredaj Dopredaj Ukončené Ukončené Výrobok sa už nedodáva / nevyrába. Šifrované Šifrovaná komunikácia AES UltraSync UltraSync Zariadenie podporuje spojenie cez UltraSync cloudové služby
Výrobkov na stranu: 12 24 48 96 Tretinová galéria Malé riadky