Domov / PSN a SKV / Detektory - drôtové

Detektory - drôtové

Sila je v zrkadle

Naše detektory majú najvyspelejšiu a najsofistikovanejšiu optiku v oblasti bezpečnosti. Unikátna technológia optického zrkadla so skokovým a kĺzavým ohniskom vytvárajúc kontinuálne záclony, výsledkom čoho je senzor, ktorý nikdy nestratí sledovanie objektu. Pre zvýšenie dosahu detekcie, séria VE1000 využíva 3-Brid patentovanú technológiu ortogonálneho dizajnu záclon, čo je horizontálna štruktúra zrkadiel, ktorá vytvára záclony s vertikálnou orientáciou pre detekciu infračervenej. Táto ortogonálna invencia je kľúčová pre pridanie záclon do zrkadla bez straty sily signálu, a taktiež bez zvačšenia samotného senzora.

Patentovaný vektorový pyrosenzor

Infračervené signály sú zachytené pyrosenzorom umiestneným v ohnisku zrkadlovej optiky detektora. Konvenčný pyrosenzor generuje 1-rozmerný signál (hodnotu) pre detekciu prítomnosti zdroja, a preto jeho pravdepodobnosť detekcie v rámci priestoru je celkovo závislá od  rozlíšenia optiky v detektore. Vďaka unikátnej konštrukcii patentovaného vektorového pyrosenzora, tepelný zdroj bude generovať viacrozmerný signál (vektor), umožňujúci pyrosenzoru určiť nielen prítomnosť, ale taktiež aj smer pohybu tepelného zdroja. To znamená, že pravdepodobnosť detekcie je úmerná rozlíšeniu optiky a výstupu z viacrozmerného pyrosenzora, čo je obrovským pokrokom v schopnostiach PIR (pasívny infračervený detektor) technológie.

V2E spracovanie signálu

VE séria detektorov zahŕňa patentovanú technológiou „Vector Verified Enhanced“ (rozšírené vektorové overenie) V2E spracovania signálov. Každý unikátny typ vstupného signálu vygeneruje unikátny vektorový výstup zachytený vektorovým pyrosenzorom. Digitálne spracovanie signálu analyzuje každú vzorku a tvar vektora umožňujúc rozlíšiť rôzne zdroje signálov, čo znamená, že VE séria pohybových detektorov nebude detegovať iba netepelné zdroje, ale taktiež odfiltruje akékoľvek potenciálne rušivé zdroje ako napr. statické tepelné zdroje, ventilátory alebo silné svetelné zdroje a bude reagovať iba na poplachové signály od narušiteľa. Naše PIR senzory s rozlišovaním vektorových vzoriek sú unikátne.

Sloboda pri inštalácii

PIR zo série 1000 sú najvýhodnejšie pre inštaláciu:

  1. Tolerancia na odchýlky uhlov stien a rôznym montážnym výškam: nie je potrebné žiadne nastavenie
  2. Obtiažne zatarasenie objektami: iba čiastočná strata pokrytia
  3. Detekcia podlezenia
  4. Auto zaostrenie: nie potrebné žiadne nastavenie citlivosti
  5. Vyberateľná elektronika pre zníženie času servisu
  6. Zabudované 4k7 odpory pre rýchlejšiu montáž k ATS Master a ATS Advanced ústredniam (možnosť vyradiť pre iné systémy s inými odpormi)
  7. Uzavretá optika s možnosťou zaslepenia jednotlivých zón (napr. pre verziu chodbového detektora

Vyberte podkategórie Detektory - drôtové :
Vyberte parametre tovaru
Stav Na požiadanie Cena na požiadanie Novinka Novinka Zdarma Výpredaj Výpredaj Zľava Zľava Akcia Akcia Dopredaj Dopredaj Ukončené Ukončené Výrobok sa už nedodáva / nevyrába. Šifrované Šifrovaná komunikácia AES UltraSync UltraSync Zariadenie podporuje spojenie cez UltraSync cloudové služby
Výrobkov na stranu: 12 24 48 96 Tretinová galéria Malé riadky