Domov / PSN a SKV / Detektory - drôtové / PIR - V2E vektorové

PIR - V2E vektorové

(11)

Patentovaný vektorový pyrosenzor

Infračervené signály sú zachytené pyrosenzorom umiestneným v ohnisku zrkadlovej optiky detektora. Konvenčný pyrosenzor generuje 1-rozmerný signál (hodnotu) pre detekciu prítomnosti zdroja, a preto jeho pravdepodobnosť detekcie v rámci priestoru je celkovo závislá od  rozlíšenia optiky v detektore. Vďaka unikátnej konštrukcii patentovaného vektorového pyrosenzora, tepelný zdroj bude generovať viacrozmerný signál (vektor), umožňujúci pyrosenzoru určiť nielen prítomnosť, ale taktiež aj smer pohybu tepelného zdroja. To znamená, že pravdepodobnosť detekcie je úmerná rozlíšeniu optiky a výstupu z viacrozmerného pyrosenzora, čo je obrovským pokrokom v schopnostiach PIR (pasívny infračervený detektor) technológie.

V2E spracovanie signálu

VE séria detektorov zahŕňa patentovanú technológiou „Vector Verified Enhanced“ (rozšírené vektorové overenie) V2E spracovania signálov. Každý unikátny typ vstupného signálu vygeneruje unikátny vektorový výstup zachytený vektorovým pyrosenzorom. Digitálne spracovanie signálu analyzuje každú vzorku a tvar vektora umožňujúc rozlíšiť rôzne zdroje signálov, čo znamená, že VE séria pohybových detektorov nebude detegovať iba netepelné zdroje, ale taktiež odfiltruje akékoľvek potenciálne rušivé zdroje ako napr. statické tepelné zdroje, ventilátory alebo silné svetelné zdroje a bude reagovať iba na poplachové signály od narušiteľa. Naše PIR senzory s rozlišovaním vektorových vzoriek sú unikátne.

Vektorové detektory porovnanie - katalógový list


Vyberte parametre tovaru
Stav Na požiadanie Cena na požiadanie Novinka Novinka Zdarma Výpredaj Výpredaj Zľava Zľava Akcia Akcia Dopredaj Dopredaj Ukončené Ukončené Výrobok sa už nedodáva / nevyrába. Šifrované Šifrovaná komunikácia AES UltraSync UltraSync Zariadenie podporuje spojenie cez UltraSync cloudové služby