Domov / PSN a SKV / Advisor Advanced / Karty - HiTag2

ATS1471K

Kód: ATS1471K
Inteligentný ATS prívesok, možnosť SECURE módu, 4 x pamäť. oblasti pre kreditové operácie, polykarbonát v tvare slzy, 125 kHz, IP67
Dostupnosť:
ATS1471K

Prehľad produktu

Inteligentné prívesky v tvare slzy a vo farbe čierno-šedej pre ATS systémy. Používa sa pre všetky bezkontaktné čítačky ATS a môže byť naprogramovaný pomocou programátora ATS1621 a softvéru TITAN. Vzdialenosť čítania je od 0 do 30 cm a závisí od návrhu čítačky.

Funkcie zabezpečenia

Technológia inteligentných kariet ATS má schopnosť naprogramovať jedinečný bezpečnostný 4-bytový kód (hodnoty od 0 do 127 sa vzťahujú na EMEA) s 268 miliónov kombinácií, čo umožňuje karte odomknúť / otvoriť / vypnúť zo stráženia na základe troch kľúčov; čísla karty, kódu lokality a 4-bajtovového bezpečnostného kódu. Po vytvorení 4-bajtového bezpečnostného kódu a jeho nahratia do programátora a kariet, už nie je možné čítať pamäť na karte alebo dokonca rozpoznať kartu na ľubovoľnej inej čítačke alebo kombinácii TITAN-u a programátora. Komunikácia medzi programom TITAN a programátorom môže byť tiež chránená heslom, aby sa zabránilo odovzdaniu 4-bajtového bezpečnostného kódu z programátora do iného počítača so systémom TITAN.

Šifrovanie zápisu/čítania

Technológia ATS Smart Card je vybavená aj exkluzívnym šifrovaním čítania / zápisu. Keď je karta prezentovaná v čítačke, údaje sa stiahnu do čítačky, zašifrujú a opätovne zapíšu späť do karty. Čítačky môžu byť nakonfigurované tak, aby fungovali samostatne alebo boli pripojené k ovládacím zariadeniam, ako je kancelárske vybavenie alebo predajné automaty. Táto funkcia umožňuje priradiť kredity na užívateľské karty a odpočítavať ich len na základe používania. Až 65535 kreditov môže byť pridelených až do 4 rôznych bánk so 16 úrovňami prístupu a 4 lokalitami. Čítačka určuje, z ktorej banky kreditov a v akej výške sa kredit má odpočítať pri platnej prezentácii karty.

Štandardné vlastnosti

  • Čítanie a zápis
  • Možnosť naprogramovať 4 miliardy jedinečných kombinácií
  • 4 miesta v pamäti pre kreditné aplikácie.

Špecifikácia

Technológia  
Typ čítačky Bezkontaktná, Inteligentné Smart karty
Pracovná frekvencia čítačky 125 kHz
Podporovaná technológia HiTag 2
Systém  
Dosah čítania 0 až 30 cm
Podporované čítačky ATS čítačky inteligentných kariet
Mechanické  
Farba Čierna
Materiál Polykarbonát
Rozmery 57 x 31 x 5 mm
Vlastnosti prostredia  
Pracovná teplota -25° až +50° C
Krytie IP67
Schválenie a súlad CE

Súbory

ATS1471 - datasheet
Inštalačné a užívateľské návody, softvér a postupy nájdete v sekcii technickej podpory po prihlásení
S týmto tovarom kupujú