Domov / Video a prenosy / IP kamery TruVision / Termálne kamery

TVTH-S01-0003-BUL-G

Kód: TVTH-S01-0003-BUL-G Novinka Novinka
Termálna, Tubusová, Bispektrálna (teplotný a optický), H.265, objektív 10 mm, 256 × 192 pixlov, 4MPx optický člen, inteligentná VCA detekcia vozidla a osoby, IP66
Dostupnosť:
TVTH-S01-0003-BUL-G

Prehľad:

IP termokamery TruVision série S sú odpoveďou pre náročných zákazníkov na detekciu nežiaducich aktivít v náročných poveternostných alebo svetelných podmienkach. Rad tepelných IP kamier je dostupný a ponúka pokročilé funkcie na zaistenie presnosti pre optimálne zabezpečenie vášho zákazníka.

Kamery idú nad rámec štandardnej detekcie pohybu s vylepšenými možnosťami poplachu, vrátane detekcie prekročenia čiary, detekcie narušenia a funkcií vstupu/výstupu z regiónu. Vďaka svojej funkcii inteligentného rozpoznania osoby/vozidla môže kamera ignorovať irelevantný pohyb alebo udalosti VCA, čo automaticky povedie k menšej spotrebe úložného priestoru a rýchlejšiemu získavaniu relevantných video udalostí.

IP termálne kamery TruVision série S využívajú technológiu kompresie H.265 a/alebo H.264 s možnosťou trojitého streamovania, čo uľahčuje správu využitia šírky pásma kamery. Nahrávanie na lokálnu MicroSD kartu (nie je súčasťou balenia) chráni dáta v prípade výpadkov siete.

IP termálne kamery TruVision série S možno použiť v kombinácii s rôznymi záznamovými platformami TruVision, ako aj s akoukoľvek platformou tretích strán pomocou pripojenia ONVIF.


Prečo si vybrať termálne IP kamery série S?

Náš nový rad termokamier možno integrovať do celého ekosystému Aritech. S rekordérmi, sieťovými produktmi, TruVision Navigator, dopĺňa kompletnú bezpečnostnú sieť Carrier.

Vlastnosti:

  • Bi-spektrálne (tepelné a optické)
  • Nechladený teplotný senzor
  • 4MPx optická kamera (vedľa seba)
  • Kompresia H.265
  • Inteligentná detekcia osôb a vozidiel VCA
  • Detekcia objektov na veľké vzdialenosti